Verslag TuinCentrum Meeting Intratuin Ter Aar 2023

Als laatste tuincentrum zijn uitgenodigd door Intratuin in Ter Aar en ook dit keer bijna 100 leden die te gast zijn bij Tosja en Ruby “hun” tuincentrum. Tosja is lid van de KerstdorpClub en nodigde ons uit langs te komen in Ter Aar.

Via het tuincafe lekker eerst aan de koffie, thee met een overheerlijke choco-zoen. Na ons praatje mag Ruby namens Intratuin Ter Aar aan alle aanwezige leden een Mouldable sheet van MyVillage weggeven. Ook dit hadden wij even niet verwacht en zijn enorm blij met dit gebaar!

Na deze geweldige ontvangst gaan wij terug naar het begin van het tuincentrum om zo te genieten van de gehele en vooral sfeervolle kerstshow.

Hier een kleine foto impressie van 2023 :

Wij ontvingen heel veel leuke foto’s van onze leden en die vind je hier:
https://myalbum.com/album/im4MxgYWN2VEVV/

Veel dank aan Intratuin Ter Aar

Floris, Raymond & Jan.