Verslag TuinCentrum Meeting de Boet 2023

Als vierde tuincentrum zijn wij wederom te gast in Hoogwoud bij Ellie en José. Ruim 120 leden weten de weg naar de Boet te vinden ondanks het vroege tijdstip. Na de ontvangst met koffie, een stuk gevuld speculaas én het bekende praatje van Jan mogen wij het dorp bezoeken.

Gelukkig mochten wij al om 9u naar binnen waardoor wij even de dorpen voor ons zelf hadden. Mogelijk door het slechte weer is bijzonder druk vandaag als om 10u de overige bezoekers binnen mogen komen. De Boet heeft naast Lemax en Luville ook Dickensville, MyVillage, Lumineo en Jagendorpher. Voor de leden is een leuke korting geregeld en een extra cadeau bij besteding van 50 euro plus een Boetje beer.

Hier een kleine foto impressie van 2023 :

Wij ontvingen heel veel leuke foto’s van onze leden en die vind je hier:
https://myalbum.com/album/pqg69xm4GZZbVe/

Veel dank aan TC de Boet, zie ook : www.deBoet.nl

Floris, Raymond & Jan.