Verslag TuinCentrum Meeting Intratuin Lochem 2023

Als derde tuincentrum zijn wij wederom te gast in Lochem. Dit keer ruim 80 leden reizen af naar Gelderland om daar te gast te zijn bij Gerjan en Herma bij “hun” tuincentrum. Beide zijn ook lid van de KerstdorpClub en nodigde ons uit langs te komen in Lochem.

Via het tuincafe lekker eerst aan de koffie, thee met een warme koek. Na ons praatje mag Gerjan namens Intratuin Lochem 6 prijzen ter waarde van ruim 300 euro verloten onder de aanwezige. Deze zijn bij liefhebbers terecht gekomen zo te horen aan de leuke reactie’s. Daarna gaan wij met de groep naar de dorpen kijken en is er een mooie korting op alle kerstdorp artikelen. Daarnaast waren er ook nog drie karren vol met items tegen zeer bijzondere prijzen waar ook weer deze korting af ging.

Via de zeer sfeervolle kerstafdeling komen wij weer bij het tuin cafe waar wij diverse leden lekker aan de lunch zien zitten. Het is een geslaagde dag geweest aan oost kant van Nederland. Gerjan, Herma en Intratuin Lochem bedankt!

Hier een kleine foto impressie van 2023 :

Wij ontvingen heel veel leuke foto’s van onze leden en die vind je hier:
https://myalbum.com/album/oLGQnq5SwwgZqZ/

Veel dank aan Intratuin Lochem

Floris, Raymond & Jan.