Verslag TuinCentrum Meeting de Boet 2022

Als tweede tuincentrum zijn wij wederom te gast in Hoogwoud. De opkomst was wederom hoog en kwamen zelfs bonnen te kort dus snel bij laten drukken. Na de ontvangst met koffie en een koek en het bekende praatje van Jan mogen wij het dorp bezoeken. Het is bijzonder druk vandaag en niet alleen met KerstdorpClub Leden. De Boet heeft naast Lemax en Luville ook Dickensville, MyVillage en Jagendorpher. Voor de leden is een leuke korting geregeld en een extra cadeau bij besteding van 25, 50 of 75 euro.

Hier een kleine foto impressie van 2022 :

Wij ontvingen heel veel leuke foto’s van onze leden en die vind je hier:
https://myalbum.com/album/nS3z6R2tmL9t

Veel dank aan TC de Boet, zie ook : www.deBoet.nl

Floris & Jan.

Gepubliceerd door Jan Kol Jr.

Auteur

2 gedachten over “Verslag TuinCentrum Meeting de Boet 2022

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: